Gannet Guard Systems S.A.

Firma która zajmuje się namierzaniem i odnajdywaniem skradzionych obiektów.
Gannet Guard Systems S.A. w Polsce działa od 1997 roku a Ich korzenie wywodzą się ze Skandynawii. Firma oferuje moduł, GanTrack który został w całości opracowany i wytworzony w Norwegii, na zamówienie jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych – Unii Storebrand, do odszukiwania łodzi turystycznych i jachtów. W efekcie dalszego rozwoju, znalazł on zastosowanie w różnych segmentach rynku. Stosuje się go do ochrony maszyn budowlanych, samochodów, łodzi, przyczep kempingowych oraz kontenerów, których kradzieże stanowią poważny problem nie tylko w Skandynawii, ale również w Polsce.
W 2010 roku Gannet Guard Systems S.A. wzbogaciła swoją ofertę o innowacyjne systemy GPS, pozwalające monitorować pojazdy w bieżącym czasie. Tym samym Gannet Guard stała się jedyną firmą na rynku oferującą zarówno systemy logistyczne oraz radiowe, w zależności od wymagań Klientów.gannet

FINISH-A

Firma  FINISH-A , założona została w 1983 r. Przez ten czas zdążyła sobie zdobyć ogromne grono zadowolonych klientów, a także miano solidnego i uczciwego partnera w interesach.

Główną profesją firmy to działalność w branży instalacyjnej i grzewczej. Firma wprowadza na rynek własne wyroby oraz udoskonalenia. Współpracuje z dużymi firmami z branży, jako kooperanci detali i wyrobów.Priorytetem dla firmy jest wprowadzanie nowych rozwiązań w branży instalacyjnej a w szczególności ogrzewania podłogowego. Szczególny nacisk kładziemy an stale podwyższanie, jakości wyrobów stosując nowe technologie, unowocześniając park maszynowy. Solidność i wiarygodność stanowi stała, młoda i wykwalifikowana kadra.finisha

BMW 7 KLUB POLSKA

Poraz drugi, także BMW 7 KLUB POLSKA wspiera nas a przede wszystkim dzieciaki z domów dziecka.
7re

DANNY GARAGE

Danny Garage to firma jedyna w swoim rodzaju. W jednym miejscu łączy wieloletnie doświadczenie kilku marek które od lat z powodzeniem działają na naszym rynku.

Zapewniają bardzo szeroki zakres usług związanych z motoryzacją. W odróżnieniu od innych firm na Polskim rynku nie zlecają prac podwykonawcom. Większość usług z ich oferty wykonywana jest na miejscu przez zespoły wyspecjalizowane w swojej dziedzinie.

W ofercie Firmy znajdziecie takie usługi jak:
Przyciemnianie Szyb
Oklejanie samochodów – zmiana koloru, reklama
Auto Detailing
Auto SPA
Flokowanie
Car Audio
Danny